KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12197202
nr 1219 7202
Oidentifierad konstnär. Signerad, Affärsinteriör. Olja på duk, 56x44
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:33:33
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)